Angličtina pro děti Praha

Angličtina se v současné době stává stále potřebnější v mnoha oborech. Bez kvalitní znalosti toho jazyka, který je pro miliardu lidí rodnou řečí a další nejméně miliarda ji používá jako druhý dorozumívací jazyk, se dnes a v budoucnu prakticky nelze obejít. Proto je dobré začít s angličtinou co nejdříve. Ke kvalitní angličtině je vhodné přistoupit od útlého věku, aby si dítě slovíčka osvojovalo spolu s asociacemi významu. Nechte své dítě zapsat do česko-anglické montessori školky Praha You & Me.

S angličtinou od prvních krůčků v anglické školce Praha

Proč zvolit anglickou školku Praha You and Me? Dítě se bude učit osvojit si angličtinu přirozenou cestou od prvních krůčků a učit se významy slov a chápání jazyka, ne jen překládat. Čím dříve s angličtinou začne, tím si jazyk osvojí lépe v rámci přirozené mluvy, nikoli jen jako „slovník“. Bude tak chápat a odlišovat rozdíly gramaticky, ale i významem.

V anglické školce Praha You & Me jsme angličtinu spojili s prvky montessori

Vzali jsme to nejlepší z obou. Po mnoho let jsme pořádali klasické kurzy Helen Doron, což je skvělá moderní metoda, se kterou jsme měli ty nejlepší zkušenosti. Výuka u nás probíhala v rámci Helen Doron Early English už od 3 měsíců věku dítěte.

V roce 2017 jsme se z provozních důvodů rozhodli vypovědět licenci HD a integrovat výuku angličtiny do “běžné” montessori školky. Metoda nás ale mnoho naučila, se stejnými lektory spolupracujeme i nadále, a děti spojení angličtiny a montessori milují.

Pro ty nejmenší děti je tu Montessori klub, ve kterém vy i vaše dítko pozná, v čem Montessori spočívá.

Každým rokem také pořádáme letní summer camp v Praze s angličtinou pro nejmenší.

Smyslem naučit se cizímu jazyku je myslet v něm, anglická školka Praha You & Me je pro to ideálním začátkem

Snažíme se dosáhnout stavu, kdy v cizím jazyce přemýšlíte, nikoli pouze překládáte. Učíme se přímo asociacím, bezpřekladově. Dítě se nejlépe učí svůj rodný jazyk, mozek si vytváří asociace a generalizace. To znamená, že pokud se dítě optá „co je to židle“, ukážeme na židli a dítě později je schopno rozpoznat jakoukoli židli v závislosti na tvaru a vzhledu, generalizací pak pozná i například otočnou židli. A k tomu je nejlepší učit se cizí jazyk v této fázi – nikoli již pouhým překladem „židle – chair“, ale aby dítě si osvojilo asociace okolního světa. Jen tak se naučí v angličtině myslet přirozeně. Anglická školka Praha s názvem You & Me je právě založena aktivní komunikace a přemýšlení v angličtině přirozenou cestou bez memorování a pouhém překládání, kdy už známe význam slov. Cílem je slova si vžít od útlého věku.

Angličtina s anglickou školkou Praha je nejlepším začátkem k perfektní angličtině

Kvalifikovaní učitelé, aktivní přístup, malé skupinky a rodinné prostředí – to vše dělá z anglické školky Praha You & Me unikátní školku. Ta je cestou pro hravou, ale zároveň efektivní výuku angličtiny. Dítě si tak jazyk osvojí jak svůj rodný a bude schopno v něm uvažovat. Jdeme moderní, progresivní a pro děti hravou cestou k přirozené angličtině.

Co dalšího u nás najdete?

Kromě angličtiny, lesní školky a montessori nabízí You & Me mnoho dalších dětských programů:

Novinky

Chcete přijít na ukázkovou hodinu zdarma, nebo máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole i9Cwy2Kve7S

Buďte s námi na Facebooku