Montessori školka Praha a hravá angličtina pro nejmenší

Více o Montessori školce v Praze >>

Angličtina se v dnešním světě stává stále důležitějším a často hlavním dorozumívacím jazykem. Jednou z nejlepších cest, jak se efektivně anglicky naučit, je začít s ní v co nejútlejším věku, kdy si dítě jazyk osvojí stejně nativně, jak svůj mateřský. V dospělosti se již jen učíme překládat slovíčka, ale už známe jejich význam. Děti se jazyk učí a vytváří se asociace a generalizace. Jedním z řešení je Montessori školka Praha You & Me.

Montessori školka Praha s aktivní a zábavnou angličtinou

První krůčky dítěte jsou spojovány s mluvením. Dítě se začíná ptát, co je to či ono a utváří si slovní zásobu a asociace. Pro efektivní výuku není třeba slovíčko jen přeložit, ale díky učení v útlém věku si dítě slovíčka osvojí. Ideální je k tomu výuka v Montessori školce Praha, kde se dítě naučí nikoli překládat, ale anglicky myslet. A to je klíč ke zvládnutí jazyka.

V Montessori školce Praha se budou děti učit jazyk zábavně a především aktivně

V čem vlastně spočívá princip Montessori školky Praha? Celý Montessori program je založen na aktivním a nenásilném učení v prostředí, kde si děti hrají a jsou v domáckém prostředí s českým i anglickým mluvčím. Důležitý je aktivní přístup k dětem a rozvoji jejich osobnosti a kreativitě. Děti se tak zcela nenásilně učí anglicky v příjemné atmosféře plné her a aktivit, včetně například výletů a kroužky keramiky, flétny či dramatu. Styl Montessori školky Praha je unikátní, dítě si angličtinu osvojí a již nikdy se nebude muset nezáživně učit slovíčka a „šrotit“ nezáživnou gramatiku. V tom je smysl tohoto programu. Dítě tak bude umět perfektně česky i anglicky, nativně jako přirozenou řeč.

Montessori školka Praha – i Vaše dítě řekne „It´s fantastic!“

Je to fantastické, moderní a efektivní. To vše spojuje Montessori školku Praha, školku, ve které se dítě aktivně a zcela přirozeně naučí angličtinu. Pozdější učení jazyka je otravné, v podstatě jen překládáte. Díky Montessori školce Praha se dítě anglicky naučí nativně a ve spojitostech. Když si my přeložíme slovo book jako kniha, tak už víme co „kniha“ znamená, myslím stále v češtině. Montessori školka Praha však dítě naučí nikoli překládat, ale myslet v angličtině. Budou se cítit uvolněně, hrát si, povídat, rozvíjet aktivity a určitě Vám sami řeknou „It´s fantastic!“ a vy budete rádi, že je šťastné a spokojené. A mohou si užít také skvělých letních školek - Summer Campů.

Novinky

Chcete přijít na ukázkovou hodinu zdarma, nebo máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole v0Dm2Qfn5X

Buďte s námi na Facebooku