Výuka angličtiny pro děti, která navazuje od miminek až do 14 let!

Aktuálně u nás již níže uvedené kurzy Helen Doron nenajdete

Rádi však tuto metodu doporučujeme - více o ní najdete přímo na stránkách Helen Doron.

Podívejte se, co v rámci angličiny pro děti v Praze nabízíme my.

Kurzy pro každou věkovou kategorii citlivě vedeny profesionálně školeným lektorem, jsou provázeny vhodnými aktivitami vzhledem k potřebám vývojového stupně, opírají se o speciální materiály s cd a jsou obohaceny dalšími speciálními pomůckami. Níže uvedené najdete kurzy dle věku dítěte, které potom po jejich absolvování navazují v pokročilých variantách.

V naší nabídce naleznete:

Baby’s Best Start (BBS)

BBS je nový a jedinečný kurz Helen Doron Early English k obohacení vztahu rodič - dítě v prvních měsících života dítěte. Děti a rodiče se společně naučí písničky, pohybové aktivity, rýmy, říkadla a spoustu teorie o vývojových stádiích v raném věku dítěte. Kurz plný lásky pro rozvoj všech smyslů Vašeho miminka!

Cílová skupina: Miminka od cca. 3 do 22 měsíců.

Cíl výuky: V tomto kurzu jde spíše o intuitivní ponoření se do anglického jazyka než o učení se angličtině jako takové. Děti si od počátku zvyknou na to, že vedle češtiny ještě existují i jiné řeči.

Délka výuky: Zpravidla 45 minut týdně.

Materiály: Materiály se skládají ze čtyř učebnic pro rodiče, čtyř učebnic pro děti a čtyř CD.

Zvláštnosti: Dětská posunková řeč, rýmy a mnoho užitečných informací a rad týkajících se vývoje dítěte.

 

It´s a Baby Dragon (IBD)

Navazuje na kurz BBS. 
 
Cíl výuky: Děti a rodiče se společně naučí písničky, pohybové aktivity, rýmy a říkadla. Děti se učí mluvit lehce a přirozeně, stejně jako se učí mluvit svým rodným jazykem. 
 
Cílová skupina: Děti od 15 měsíců do 3 let.
 

Délka výuky: Zpravidla 45 minut týdně.

Materiály: Materiály se skládají ze čtyř učebnic pro rodiče, čtyř CD a jednoho DVD.

 

More English For Infants (MEFI)

Jednotlivá slova až po jednoduché gramatické struktury: Naši malí si je zapamatují a porozumí jim již velmi dobře. Ve věku prvního poznávání řeči by se proto měly děti v tomto kurzu postupně naučit nová anglická slůvka a větné struktury.

Cílová skupina: Děti cca od 2 do 4 let.

Cíl výuky: Po ukončení tohoto kurzu děti umí okolo 450 slov. Kromě toho se stále více rozvíjí schopnost porozumět a vytvářet jednoduché větné struktury.

Délka výuky: Jedna vyučovací jednotka trvá zpravidla 30 až 45 minut.

Materiály: Materiály se skládají ze 4 učebnic, 4 CD a 1 pohádkové knihy.

 

Fun With Fluppe (FWF)

 Fun with Flupe je nový kurz určený dětem ve věku 2 až 5 let, vhodný pro studenty – začátečníky nebo jako pokračující kurz po Baby’s Best Start.

Fun with Flupe přináší dětem zbrusu nové příběhy malého chlapce Paula Warda, který pomáhá svým kamarádům - babičce Fix a chlupáčkovi Flupe – napravovat maléry v kouzelné Knize rýmů.

Jejich společná dobrodružství jsou námětem 12 animovaných epizod. Součástí kurzu je 25 písní, které byly speciálně komponovány pro podporu cílové slovní zásoby a slovních spojení.

Cílová skupina: Děti cca od 2 do 5 let.

Cíl výuky: Po ukončení tohoto kurzu děti umí okolo 660 slov, osvojují si výslovnost a základy větné skladby anglické věty. Kromě toho se stále více rozvíjí schopnost porozumět a vytvářet jednoduché větné struktury.

Délka výuky: Jedna vyučovací jednotka trvá zpravidla 30 až 45 minut.

Materiály: Materiály se skládají ze 4 učebnic, 4 CD, 1 DVD.

More Fun with Fluppe (MFWF)

More Fun with Flupe (MFWF) je nový nástavbový kurz určený dětem ve věku 3 až 6 let. Kurz je vhodný pro studenty, kteří absolvovali kurz Fun with Flupe.

More Fun with Flupe přináší dětem další příběhy malého chlapce Paula Warda, který pomáhá svým už známým kamarádům babičce Fix a chlupáčkovi Flupe a zcela novým postavičkám, se kterými se setkává v kouzelné Knize rýmů. Jejich společná dobrodružství jsou námětem 12 animovaných epizod.  Součástí kurzu je 26 písní, které dále podporují cílovou slovní zásobu a slovní spojení.

Cílová skupina: Děti cca od 3 do 6 let.
 
Cíl výuky: Po ukončení tohoto kurzu děti umí okolo 650 slov, učí se bezchybnou výslovnost a další větné skladby anglické věty. 
 
Délka výuky: Jedna vyučovací jednotka trvá zpravidla  45 minut.
 
Materiály: Materiály se skládají ze 4 učebnic, 4 CD, 1 DVD.

Jump With Joey (JWJ)

 
Jump with Joey je nový kurz, který dětem přináší 12 kreslených příběhů malého chlapce Paula Warda a jeho kamarádky Milie. Děti se během kurzu naučí 25 písní, spousty her a zábavných aktivit. 
 

Cílová skupina: Kurz je vytvořen speciálně pro děti ve věku mezi 4 a 7 lety.

Cíl výuky: Díky kurzu Jump With Joey získá Vaše dítě anglickou slovní zásobu čítající cca. 950 slov. Vaše dítě porozumí základním větným strukturám a gramatickým jevům a bude je umět použít se správnou výslovností.

Materiály: 4 učebnice obsahující hry, omalovánky a nálepky a také 4 CD. Dodatečně může být podporováno psaní v anglickém jazyce přidáním pracovního sešitu.

English For All Children (EFAC)

English for All Children dětem zprostředkovává anglický jazyk pomocí mnoha oblíbených a známých dětských říkadel a tradičních anglických dětských písniček. Kurz výborně spolupracuje s požadavky učebních plánů na základních školách.

Cílová skupina: Kurz je vytvořen speciálně pro děti ve věku mezi 5 a 10 lety.

Cíl výuky: Díky kurzu English for All Children získá Vaše dítě anglickou slovní zásobu čítající cca. 950 slov. Vaše dítě porozumí základním větným strukturám a gramatickým jevům a bude je umět použít se správnou výslovností.

Materiály: 4 učebnice obsahující hry, omalovánky a nálepky a také 4 CD. Dodatečně může být podporováno psaní v anglickém jazyce přidáním pracovního sešitu English For All Children.

More English For All Children (MEFAC)

More English for All Children nejen zprostředkovává dětem anglický jazyk pomocí mnoha dětských říkadel a autentických anglických příběhů, ale také rozšiřuje jejich všeobecné znalosti - anglicky!

Cílová skupina: Tento nástavbový kurz je vytvořen pro děti se základními znalostmi anglického jazyka ve věku mezi 5-10 lety.

Cíl výuky: Díky kurzu More English for All Children získá Vaše dítě anglickou slovní zásobu cca. 925 slov. Vaše dítě bude umět samo tvořit anglické věty a aktivně mluvit.

Materiály: Čtyři učebnice obsahující hry, nálepky a omalovánky a 4 CD. Podobně jako u předešlého kurzu (English For All Children) může být i zde podporováno psaní anglických slov a vět přidáním pracovních sešitů.

Play On In English (POIE)

Kurz Play On In English obsahuje velké množství rozmanitých her a příběhů k reprodukci. Tento kurz nabízí dětem s dobrými základními znalostmi rozšíření slovní zásoby a sebevědomé zacházení s anglickým jazykem.

Cílová skupina: Tento nástavbový kurz je vytvořen pro děti s pokročilými znalostmi anglického jazyka ve věku mezi 5 až 10 lety. Play On in English navazuje na kurz More English For All Children (MEFAC) a vyžaduje slovní zásobu z kurzů MEFAC a EFAC.

Cíl výuky: Díky kurzu Play On In English získá Vaše dítě anglickou slovní zásobu v rozsahu okolo 1.050 slov. I v tomto kurzu může být jednou z alternetiv psaná angličtina.

Materiály: Čtyři učebnice obsahující hry a omalovánky a čtyři CD.

Paul Ward's World (PWW)

Paul Ward's World nabízí velké množství rozmanitých komických příběhů a obrázkové slovní zásoby. Tento kurz zprostředkovává dětem se základními znalostmi anglického jazyka fakta o zemích a jejich kulturách a také rozšířenou slovní zásobu a stejně tak sebevědomé zacházení s anglickým jazykem.

Cílová skupina: Paul Ward's World je dynamický a interaktivní nástavbový kurz pro děti s pokročilými znalostmi anglického jazyka ve věku mezi 9-11 lety. Učební sada vytvořena speciálně pro čtvrťáky a páťáky předpokládá základní znalosti ve čtení a psaní anglického jazyka.

Cíl výuky: Díky kurzu Paul Ward's World si Vaše dítě vytvoří anglickou slovní zásobu čítající okolo 1.700 slov. Děti si prohloubí základní znalosti a budou tak optimálně připraveny na požadavky pokračujících škol.

Materiály: Čtyři učebnice se čtyřmi CD.

Paul Ward Treasure (PWT)

 
Kurz Paul Ward and the Treasure, je kurzem plným barev a hudby. Zapojuje fantazii a mnoho dalších smyslů, a tak v dětech zanechává hluboké vjemy a zážitky. kurz je plný zábavných aktivit a písní.
 
Cílová skupina: Kurz je vytvořen pro děti mezi 10 a 13 lety.
 
Cíl výuky: Během tohoto kurzu se děti naučí přes 2000 slov a anglické gramatice ve struktuře, která je požadována k dosažení úrovně AJ podle sjednoceného evropského referenčního rámce.
 
Materiály: 4 učebnice a čtyři CD.

Novinky

Chcete přijít na ukázkovou hodinu zdarma, nebo máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole cc4Omz5Ul

Buďte s námi na Facebooku