O nás

Centrum You & Me vzniklo především pro děti, rodinu a pro všechny, kdo se touží přirozeně a s radostí vzdělávat, rozvíjet a růst. Naším hlavním cílem je vytvořit příjemnou rodinnou a láskyplnou atmosféru, v níž každý může objevit svůj vnitřní potenciál a dále ho rozvíjet přirozeně, tvořivě a s lehkostí, v přátelském prostředí, které inspiruje, prostřednictvím zážitků.

Vzdělávací programy, které nabízíme, čerpají z dlouholetých, celosvětově uznávaných metod a jsou v této chvíli určeny především dětem, a to už od narození. Věříme totiž, že předškolní věk je pro zdravý vývoj osobností klíčový - dítě svět kolem sebe nasává jako houba: každou myšlenku, slovo, čin, pohyb, pocit... To vše tvaruje jeho osobnost a ze zkušeností tohoto období bude čerpat po celý život. Připravili jsme proto programy, které rozvíjí obrazně řečeno rytmus a melodii života - myšlení, komunikaci, tvořivost, pohybové dovednosti, sebeuvědomění, respekt vůči sobě a druhým, schopnost spolupracovat, touhu a lásku po poznání a vzdělávání.

Chceme-li vzdělávat a vychovávat další generaci, je třeba, abychom se kultivovali a vzdělávali také my dospělí. Děti se učí napodobováním a naším úkolem je, abychom jim byli dobrým příkladem.  V centru You&Me tedy najdete programy, které jsou určeny rodičům, prarodičům a všem dospělákům, jejichž spolupráce s námi je nedílnou součástí výchovně-vzdělávacího procesu. 

V centru You & Me vytváříme prostředí, které inspiruje svou příjemnou a láskyplnou atmosférou, ve které děti prostřednictvím zážitků objevují svůj vnitřní potenciál a dále ho přirozeně a s lehkostí rozvíjí. Naše vzdělávací programy vedou k rozvoji myšlení, komunikace, samostatnosti, tvořivosti, k touze po poznání a respektu vůči sobě a druhým.

Respektujeme vaše touhy, přání a potřeby a naše služby stále rozšiřujeme o nové zajímavé projekty. Těšíme se na vás, vaše děti a přátele a přejeme vám spoustu nových poznatků, příjemných zážitků a radosti v našem centru.

Tel. infolinka

731 109 137

Podívejte se jak si u nás děti hrají a pracují

Soukromá školka Praha

 

Novinky

Chcete přijít na ukázkovou hodinu zdarma, nebo máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole e6Deh0Cdh2

Buďte s námi na Facebooku