Soukromá školka You&Me v Praze

Možná se Vám nelíbí přístup k výchově v běžných školkách a očekáváte lepší přístup a vyšší standard. Právě pro Vás je tu naše soukromá školka v Praze, která se snaží o kvalitní a individuální výuku dětí i vzdělávání jejich rodičů. Pokud se Vám školka líbí, neváhejte nás navštívit v Praze 10 – Strašnicích.

Prvních šest let formuje osobnost

Podle řady výzkumů je prvních šest let pro vývoj osobnosti kritickým obdobím. V tomto období se formují základní zvyky a chování, které nás potom provází po celý život. Pokud si v tomto období vypěstujete nevhodné návyky, bývá velmi obtížné se jich později zbavit. Právě proto je důležitý individuální a vstřícný přístup k dětem. V naší školce využíváme pedagogiku Montessori, která klade důraz na individuální a citlivý přístup a učí samostatnosti a respektu. Výuka probíhá postupně a nenásilnou formou na základě individuálních potřeb každého dítěte. Zakladatelkou tohoto systému byla italská lékařka a psycholožka Marie Montessori, která vyvinula systém rozvíjející tvořivost, samostatnost a úctu k sobě i druhým.

Doplňková výuka a kurzy

Soukromá školka You&Me v Praze nabízí kromě běžné výuky také řadu doplňkových kurzů. Děti se mohou učit anglicky, navštěvovat hudební a výtvarné kurzy či využít letní školky a školy v přírodě. Pořádáme také řadu výletů, exkurzí, krátkých kurzů a vzdělávacích akcí pro děti i rodiče. Děti se snadno učí pozorováním a zkoušením nových věcí, proto se snažíme nabízet neustále nové podněty a poznávací akce.

Kurzy pro rodiče

Nedílnou součástí péče jsou i kurzy pro rodiče, prarodiče a další opatrovníky. Dospělí mají často řadu starostí a výchovu omezují na příkazy a zákazy, což má často do budoucna nepříznivý vliv na vývoj dítěte. Mnozí rodiče si také s výchovou nevědí rady a neví, jak dítě správně vést a učit. Naše soukromá školka v Praze proto pořádá také vzdělávací semináře pro rodiče, aby byli dětem dobrým příkladem.

Novinky

Chcete přijít na ukázkovou hodinu zdarma, nebo máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole w6a5Ova6U

Buďte s námi na Facebooku