Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole f2Zcs8Eiu2

Anglická školka Praha

Pokud Vás neuspokojuje nabídka běžných mateřských škol a rádi byste využili nadstandardního přístupu a kvalitní výuky angličtiny, rády bychom Vás pozvali do naší anglické školky You & Me v Praze.

Angličtina Helen Doron

Naše anglická školka v Praze využívá techniku Helen Doron Early English, která byla vyvinuta pro nejmenší a lze s ní začít již od tří měsíců. Systém vyvinula anglická lingvistka Helen Doron a je široce využíván již od roku 1985, metodika je samozřejmě akreditována i MŠMT. Angličtinu učí výhradně zkušení a certifikovaní lektoři.

Výuka angličtiny ve školce pro nejmenší v Praze

Používaná metodika byla vyvinuta zejména pro batolata a malé děti, které se další jazyk učí přirozeným způsobem, podobně jako se učí mateřský jazyk. Důraz je kladen na rozvoj myšlení a komunikace v cizím jazyce. Děti se dokáží další jazyky učit s překvapující rychlostí a nemají problémy s komunikací ve dvou či více jazycích.

Výuka v anglické školce v Praze probíhá bezpřekladovou metodou, děti se poslechem CD a zážitkovou metodou učí intonaci a rytmus jazyka. Na rozdíl od dospělých pak nemají problém s přízvukem a jazyky se jim nepletou.

Kurzy angličtiny pro děti

Výuka v anglické školce je rozdělena do jednotlivých kurzů angličtiny podle věku a předchozích jazykových znalostí dítěte. Jednotlivé kurzy na sebe navazují a doplňují se, výuka je možná od 3 měsíců až do 14 let. Kurzy pro starší děti se vhodně doplňují také s výukou na základních školách.

Anglická školka Praha a individuální výuka

Výuka angličtiny probíhá v malých skupinkách po 4 – 8 dětech, které tak mají možnost vše dostatečně vyzkoušet a zvládnout. Angličtinu učíme s ohledem na potřeby každého dítěte, výuka probíhá hravou formou s hudbou a zážitky, takže si děti jazyk lépe osvojují. Naše anglické školka také poskytuje nadstandardní výukové materiály a v létě pořádáme v Praze Summer Camp s výukou angličtiny.

Novinky

Chcete přijít na ukázkovou hodinu zdarma, nebo máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole f2Zcs8Eiu2

Buďte s námi na Facebooku