Anglická školka Praha

Pokud Vás neuspokojuje nabídka běžných mateřských škol a rádi byste využili nadstandardního přístupu a kvalitní výuky angličtiny, rády bychom Vás pozvali do naší anglické školky You & Me v Praze.

Angličtina a montessori

Naše anglická školka v Praze donedávna využívala techniku Helen Doron Early English, která byla vyvinuta pro nejmenší a lze s ní začít již od tří měsíců. Systém vyvinula anglická lingvistka Helen Doron a je široce využíván již od roku 1985, metodika je samozřejmě akreditována i MŠMT.

V roce 2017 jsme se rozhodli jít vlastní cestou a integrovat přirozenou výuku angličtiny s montessori přístupem

Výuka angličtiny v Praze

Proč vůbec učit malé děti anglicky? Děti je dobré další jazyk učit přirozeným způsobem, podobně jako se učí mateřský jazyk. Důraz klademe na rozvoj myšlení a komunikaci v cizím jazyce. Děti se dokáží další jazyky učit s překvapující rychlostí a nemají problémy s komunikací ve dvou či více jazycích. Proto je dobré tohoto jejich přirozeného talentu využít a začít je učit co nejdříve. Výuka v anglické školce v Praze probíhá bezpřekladovou, zážitkovou metodou učí děti intonaci a rytmus jazyka. Na rozdíl od dospělých pak nemají problém s přízvukem a jazyky se jim nepletou.

Letní anglická školka Praha

V létě pořádáme dnes už tradiční a oblíbený Summer Camp s výukou angličtiny.

Novinky

Chcete přijít na ukázkovou hodinu zdarma, nebo máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole o6Sw8Osb3

Buďte s námi na Facebooku