Tribalky

Setkání určené dívkám od 9-14 let

1x středa/měsíc 16.30-19 h

Setkání pro dívky, jehož součástí jsou tanec, muzicírování, sdílení příběhů, vonné oleje a byliny, příprava jídla a prostoru, osobní a iniciační rituály, péče o sebe a své okolí a autentické prožívání ženské stránky. Hravou formou si zvědomíme proměnu dívčího těla v ženské, fungování hormonálního systému a důležitost rituálů v každodenním životě i při speciálních příležitostech. Budeme si užívat vzájemnou podporu a přátelství, propojení a sdílení vlastní jedinečnosti. Na některá setkání budou srdečně zvané i maminky, babičky, tety...

začínáme 21.10. v centru You&Me, Vilová 3, Praha 10.

Cena 2400 Kč/ 8 setkání

 

Průvodce setkáním - Zuzana Šubrtová

Kontakt:

zuzka@you-me.cz

tel: 731 109 137

 

O Zuzaně

http://you-me.cz/admin/files/page_photos/883/full_src_zuzana.jpg   

"Už od dětství, které jsem trávila se svou rodinou v přírodě, v pohybu, ve svobodném tvoření a klidu, mě fascinuje koloběh přírody,  krása a její umělecké vyjádření ve všech podobách, ať už je to tanec, muzika, divadlo, jídlo či jen pouhopouhý nádech a výdech, které mají svůj jedinečný zvuk. Mám velkou vášeň pro život a pro jeho autentické prožívání. Děti mě inspirují a učí mě vidět to, co je důležité a co dává smysl."


Lektorka a terapeutka, miluje tanec, muziku a opravdovost. Stála u zrodu You&Me a dále jej s láskou a radostí rozvíjí. Po 25letém klasickém vzdělávání a studiem Kreativního psaní a Teologie se začala věnovat přístupům, které podporují celistvost, soběstačnost a udržitelnost. Zaměřuje se na tvořivou integraci těla, mysli a srdce v rámci individuálního i společného příběhu.

Při své práci čerpá především z pedagogiky Marie Montessori, principů unschoolingu, dále pak tance Movement Medicine S. a Y. Darling Khanových, Roy Hart Theatre, práce s traumatem Somatic Experiencing Petra A. Levina, Systemického Rituálu Daana van Kampenhauta a dalších, inspiruje se z tradic a učení přírodních národů a z příběhů.

Jejím záměrem je vytváření bezpečného, důvěrného a tvořivého prostoru, kde děti bez očekávání a hodnocení ostatních naplňují své potřeby a jsou samy sebou, aby mohly svými jedinečnými talenty dříve či později přispět v různých oblastech života ve světě. V tomto duchu vede i svou dceru Miriam.

Novinky

Chcete přijít na ukázkovou hodinu zdarma, nebo máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole l7Bb4c6Dsb4T

Buďte s námi na Facebooku