Létokruhy - indiáni z hor

Inspirováno dětmi, jejich poznáváním a potřebami doma, v přírodě a ve společenství


Každý rok v červenci PRO RODIČE S DĚTMI od 0 do 12 let v divoké přírodě Lužických hor.

Jaké jsou vaše silné stránky? Umíte podpořit silné stránky svých dětí? Odemkněte svůj potenciál!

Staňte se na chvíli dětmi. Zažijte kouzlo přítomnosti. Podívejte se na svět dětskýma očima a ochutnejte svět všemi smysly. Vzpomeňte si na motivaci a dynamiku, která Vám dává chuť objevovat a tvořit. Ponořte se do klidu a do ticha v plné soustředěnosti. DĚLEJTE, CO VÁS BAVÍ A PODPOŘTE V TOM I SVÉ DĚTI.

Upevněte a prohlubte vztahy s dětmi, v rodině i v práci.

Získejte nové dovednosti pro komunikaci a vaše vztahy, podpořte svůj potenciál i potenciál vašeho dítěte.

Užijte si klid. Užijte si sebe. Pečujte a nechte se opečovat. Procvičte mozek a povzbudťe tělo, využijte naplno svou přirozenou tvořivost v rytmu s celou rodinou. Vyživte se dobrým jídlem z domácích zdrojů. Inspirujte a nechte se inspirovat.

Pojďte si s námi užít léto na polosamotu u lesa, kde lišky dávají dobrou noc a laně chodí rodit koloušky na zahradu, kde hoří indiánský oheň a děti mají svůj čas.

V programu, který je zaměřený na pobyt a pohyb především venku, se naučíme spoustu nových dovedností, prohloubíme a upevníme vztahy s našimi dětmi a sami se sebou, necháme se hýčkat přírodou, spočineme v jednoduchosti a získáme inspiraci pro každodennost.

Budeme tvořit a vnímat svět, sebe navzájem a přírodu kolem, i v intenzivní angličtině, s principy a pomůckami Montessori, užijeme si hry, orientaci v přírodě, dovednosti k přežití, spaní venku, příběhy, pohyb, vodu, saunu, lezení, les, elementy, zpěv, tanec a rituály... Budeme putovat za přáními a potřebami naší duše i těla.

Zjistit více a přihlásit se o informace o dalším ročníku >>


Novinky

Chcete přijít na ukázkovou hodinu zdarma, nebo máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole s1Cej3Jtb0Vz1

Buďte s námi na Facebooku