Když si jdete hrát, tak proč ne s PlayWisely®!

Aktuální informace o aktivitách pro děti na školní rok 2017/18

Milá maminko, milý tatínku,

 

Jsme rádi, že Vás můžeme přivítat v úžasném dětském světě objevování a zábavy ! PlayWisely® pro vás připravilo ucelený systém zábavných technik hry, které využívají aktuálních vědeckých poznatků o vývoji mozku a těla dítěte.

 

Našim cílem je „rozehřívat a propojovat“ esenciální základní obratnost, která je dítěti přirozeně dána. Vědomým vedením můžeme dítěti napomoci k rozpoznání svých schopností a dovedností, tak aby mohlo později naplnit svůj životní záměr či realizovat svůj talent.

 

PlayWisely® je postaveno na principu hraní „tváří v tvář“, které je ideální cestou k lepšímu poznávání dítěte, je možností k účasti při získávání smyslových dovedností, učení se, mluvení a rozvoje pohybových dovedností.

 

PlayWisely® podporuje rozvoj mozkového a tělesného sebevědomí, které dítě potřebuje k tomu, aby se cítilo bezpečně a jistě, ať už se bude nacházet v jakémkoliv prostředí.

 

Když si jdete hrát, tak proč ne s PlayWisely®!

 

Zveme Vás a Vaše dítě k návštěvě ukázkové lekce zdarma.

PLAY WISELY® - moudré hraní

UKÁZKOVÉ LEKCE:

každý pátek ( 9 - 14 hod )

Play Wisely
pro děti do 3 měsíců do 5-ti let

 pátek 9 - 14 h

Pro rezervaci nás kontaktujte na 731 109 137 či na zuzka@you-me.cz

 

 Unikátní program pro děti od narození do 5 let

Hrajme si moudře, procvičme mozek i tělo!

 

„PlayWisely® je ojedinělý ucelený systém her pro nejmenší, navržený pro děti ve věku od narození do pěti let. Jedná se o soubor činností, které podporují nastartování intelektuálního a sportovního potenciálu každého dítěte. PlayWisely® dětem v budoucnu pomůže učit se ve formálním vzdělávacím procesu efektivněji.“

 

Ve spolupráci s Nestlingue vás zveme do jedinečného programu pro děti od narození do 5 let, který svým individuálním přístupem k dítěti citlivě podporuje psychomotorický vývoj dítěte a blízce souvisí s pozdějším vzděláním ve školce Montessori.

 

PW1 PW2 PW3

 


 

 

Uložit

Uložit

Novinky

Chcete přijít na ukázkovou hodinu zdarma, nebo máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole q4Ig9Xet

Buďte s námi na Facebooku