Když si jdete hrát, tak proč ne s PlayWisely®!

Milá maminko, milý tatínku,

 

Jsme rádi, že Vás můžeme přivítat v úžasném dětském světě objevování a zábavy ! PlayWisely® pro vás připravilo ucelený systém zábavných technik hry, které využívají aktuálních vědeckých poznatků o vývoji mozku a těla dítěte.

 

Našim cílem je „rozehřívat a propojovat“ esenciální základní obratnost, která je dítěti přirozeně dána. Vědomým vedením můžeme dítěti napomoci k rozpoznání svých schopností a dovedností, tak aby mohlo později naplnit svůj životní záměr či realizovat svůj talent.

 

PlayWisely® je postaveno na principu hraní „tváří v tvář“, které je ideální cestou k lepšímu poznávání dítěte, je možností k účasti při získávání smyslových dovedností, učení se, mluvení a rozvoje pohybových dovedností.

 

PlayWisely® podporuje rozvoj mozkového a tělesného sebevědomí, které dítě potřebuje k tomu, aby se cítilo bezpečně a jistě, ať už se bude nacházet v jakémkoliv prostředí.

 

Když si jdete hrát, tak proč ne s PlayWisely®!

 

Sami jsme metodu PlayWisely® mnoho let měli v programu. Svým individuálním přístupem k dítěti citlivě podporuje psychomotorický vývoj dítěte a blízce souvisí s pozdějším vzděláním v naší anglické školce Montessori. Ačkoliv již metodu PlayWisely® nenabízíme, vřele ji doporučujeme.Přejít na web PlayWisely® >>

Uložit

Uložit

Novinky

Chcete přijít na ukázkovou hodinu zdarma, nebo máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole g1Se3z7Eoh

Buďte s námi na Facebooku