NALADĚNÍ (pro děti i dospělé)
Otevřete hlas dokořán aneb zpívat umí každý!

Aktuální informace o hudebních dílnách pro dospělé

 

Pracujeme na základě přirozené schopnosti těla vydávat zvuky spojené s emocemi. Učíme se vnímat sebe jako individualitu i ve spojení s ostatními.

 

Náplní kurzu je rozvíjení pěveckých dovedností:

- Základy pevěcké techniky + tvorba vokálů, sborů, hra na rytmické nástroje

- Vnímaní a vědomé zapojení svého těla, dechu, rezonance a emocí

- Hlasová hygiena

- Výběr a tvorba vlastního repertoiru

- Základní práce s ozvučovací technikou (mikrofon, mixpult, reprosystém)

 

Pro dospělé:

Máte chuť zpívat? Jste úplní začátečníci, samouci nebo jste dříve chodili do sboru či jinak aktivně zpívali a rádi byste se zpěvu více věnovali?

Děti si pobrukují a zpívají bez ostychu a bez čekání na vnější hodnocení. Maminky svým miminkům přirozeně zpívají. Připomeňme si, že všichni už dávno zpívat umíme, jen jsme na to zapomněli. Zpěv je naší přirozeností již od nejstarších počátků lidstva. Vlivem posledních desítek až stovek let se naše práce (ale i trávení volného času) přesunula ke strojům. Zanedlouho za nás stroje začaly i zpívat. A zpívají dokonale. Tóny jsou nahrávané za pomoci strojů, které kontrolují a případně doladí každý tón... Hudba se v našich životech vyskytuje čím dál více pasivně - a my tak často nabýváme dojmu - pocitu - pak již přesvědčení, že hudba není pro nás. A tak většině z nás stačila třeba i jedna jediná věta v mládí, když jsme si s radostí zpívali a někdo z okolí nám řekl, ať raději nezpíváme, že kvičíme / řveme… a my jsme přestali zpívat. A u toho jsme zůstali.

Přijďte si společně s námi zažít, že hudba je tu pro nás pro všechny. Doopravdy neumí zpívat méně jak 2% lidí, kteří trpí nemocí zvanou amúzie(různého stupně) a všichni ostatní – se mohou naučit rozeznít svůj nástroj. Záleží jen na kvalitě a četnosti tréninku - záleží jen na nás samotných.

Zpíváme skupinové i sólově lidové a umělé písně z populární hudby i dle výběru jednotlivých žáků.

 

Pro děti od 6-ti let:

Pro všechny děti, které baví zpívat! I v případech, kdybyste si mysleli, že kvalita jejich zpěvu není výjimečná, ale dělají to radostí a s chutí - stojí za to tuto chuť rozvíjet a dát na to dětem prostor a podmínky. Ti nejúspěšnější nemusí být  nejtalentovanější, ale často jsou to Ti, kteří vědí, co chtějí a jdou si za tím.

Zpíváme skupinové i sólově lidové a umělé písně z populární hudby, z pohádek i dle výběru jednotlivých žáků

 

Naladění vede Editka Čechová

 

Cena 300 Kč (skupinová lekce)

Cena 500 Kč (individuální lekce)


Na ukázkovou lekci zdarma se můžete přihlásit na emailu ed@you-me.cz  nebo na telefonu 602 62 69 64

Novinky

Chcete přijít na ukázkovou hodinu zdarma, nebo máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole o2g2Bdh7Ts

Buďte s námi na Facebooku