Ateliér LinKing:

http://you-me.cz/admin/files/page_photos/901/full_src_bonhommes.jpg

Pro děti od 6-12 let

Ve ST od 13-16 h 1x za 14 dnů

          

Tělo, srdce, mysl

Nově designovaná dílna pro děti je zaměřená na práci s kreativním potenciálem a schopností soustředit se sám v sobě i v rámci skupiny na jeho rozvíjení a realizování. Kromě hravé formy práce s jazykem a textem, vyprávěním příběhů, kritickým myšlením, mindmapováním, hrami s cizími jazyky a písní pracujeme v této dílně s pochopením širších souvislostí ve světě a v lidském životě, se vztahy uvnitř i vně skupiny, s přírodou a elementy, divadlem, pohybem a s rituály. Důležitým vodítkem je rytmus každého z nás i celé skupiny.

Dílna je určená všem dětem, které mají chuť sdílet tvůrčího ducha a užít si potěšení z tvoření a vzdělávání, kterému předchází i záměr, příprava a práce se zdroji. Slouží např. jako podpora pro soustředění a zaměření při studiu, jako inspirace pro práci na společném projektu, pro hru na hudební nástroj, atd. http://you-me.cz/admin/files/page_photos/893/full_src_unnamed.jpg

 http://you-me.cz/admin/files/page_photos/888/full_src_golem___toys_and_magic_by_randis.jpg        http://you-me.cz/admin/files/page_photos/894/full_src_elementy.jpg

 

Začínáme 7.10. v centru You&Me, Vilová 3, Praha 10

Cena 2400 Kč/ 8 setkání

 
Průvodce setkáním - Zuzana Šubrtová

Kontakt:

zuzka@you-me.cz

tel: 731 109 137

O Zuzaně

 

http://you-me.cz/admin/files/page_photos/885/full_src_zuzana.jpg        

"Už od dětství, které jsem trávila se svou rodinou v přírodě, v pohybu, ve svobodném tvoření a klidu, mě fascinuje koloběh přírody,  krása a její umělecké vyjádření ve všech podobách, ať už je to tanec, muzika, divadlo, jídlo či jen pouhopouhý nádech a výdech, které mají svůj jedinečný zvuk. Mám velkou vášeň pro život a pro jeho autentické prožívání. Děti mě inspirují a učí mě vidět to, co je důležité a co dává smysl."


Lektorka a terapeutka, miluje tanec, muziku a opravdovost. Stála u zrodu You&Me a dále jej s láskou a radostí rozvíjí. Po 25letém klasickém vzdělávání a studiem Kreativního psaní a Teologie se začala věnovat přístupům, které podporují celistvost, soběstačnost a udržitelnost. Zaměřuje se na tvořivou integraci těla, mysli a srdce v rámci individuálního i společného příběhu.

Při své práci čerpá především z pedagogiky Marie Montessori, principů unschoolingu, dále pak tance Movement Medicine S. a Y. Darling Khanových, Roy Hart Theatre, práce s traumatem Somatic Experiencing Petra A. Levina, Systemického Rituálu Daana van Kampenhauta a dalších, inspiruje se z tradic a učení přírodních národů a z příběhů.

Jejím záměrem je vytváření bezpečného, důvěrného a tvořivého prostoru, kde děti bez očekávání a hodnocení ostatních naplňují své potřeby a jsou samy sebou, aby mohly svými jedinečnými talenty dříve či později přispět v různých oblastech života ve světě. V tomto duchu vede i svou dceru Miriam.

Novinky

Chcete přijít na ukázkovou hodinu zdarma, nebo máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole g2Fh2k1Voc

Buďte s námi na Facebooku