Anglická školka Praha You & Me – kvalitní angličtina od základu

Angličtina se v současné době stává stále potřebnější v mnoha oborech. Bez kvalitní znalosti toho jazyka, který je pro miliardu lidí rodnou řečí a další nejméně miliarda ji používá jako druhý dorozumívací jazyk, se dnes a v budoucnu prakticky nelze obejít. Proto je dobré začít s angličtinou co nejdříve. Ke kvalitní angličtině je vhodné přistoupit od útlého věku, aby si dítě slovíčka osvojovalo spolu s asociacemi významu. Nechte své dítě zapsat do anglické školky Praha s názvem You & Me neboli „Ty a já“.

S angličtinou od prvních krůčků v anglické školce Praha

Proč zvolit anglickou školku Praha You and Me? Dítě se tak bude učit osvojit si angličtinu přirozenou cestou od prvních krůčků a učit se významy slov a chápání jazyka, nikoli jen pouze překládat. Čím dříve s angličtinou dítě začne, tím si jazyk osvojí lépe jako přirozenou mluvu, nikoli jen jako „slovník“. Bude tak chápat a odlišovat rozdíly gramaticky, ale i významem. Anglická školka Praha nabízí angličtinu pro děti v několika různých programech dle věku.

V anglické školce Praha You & Me nabízíme moderní formy výuky

Jsme více než pouhá školka. Nabízíme moderní formy výuky, jako jsou programy Montessori, které aktivně rozvíjí přirozenou řeč a aktivity v rodinném dvojjazyčném prostředí. Tyto moderní a zároveň progresivní výuky naučí Vaše děti nenuceně a aktivně mluvit anglicky. Děti se mohou stát také členem Montessori klubu, ve kterém Vy i Vaše dítko pozná, v čem Montessori spočívá.

Smyslem naučit se cizímu jazyku je myslet v něm, anglická školka Praha You & Me je pro to ideálním začátkem

Chcete-li se cizí jazyk naučit opravdu profesionálně, je třeba dosáhnout stavu, kdy v něm přemýšlíte a nikoli pouze překládáte. Dítě se nejlépe učí svůj rodný jazyk, mozek si vytváří asociace a generalizace. To znamená, že pokud se dítě optá „co je to židle“, ukážeme na židli a dítě později je schopno rozpoznat jakoukoli židli v závislosti na tvaru a vzhledu, generalizací pak pozná i například otočnou židli. A k tomu je nejlepší učit se cizí jazyk v této fázi – nikoli již pouhým překladem „židle – chair“, ale aby dítě si osvojilo asociace okolního světa. Jen tak se naučí v angličtině myslet přirozeně. Anglická školka Praha s názvem You & Me je právě založena aktivní komunikace a přemýšlení v angličtině přirozenou cestou bez memorování a pouhém překládání, kdy už známe význam slov. Cílem je slova si vžít od útlého věku.

Cílem je mluvit, ne jen překládat, své dítě přihlaste do You & Me anglické školky Praha s unikátní výukou cílenou pro děti

Díky anglické školce Praha se tak dětem dostane nejkvalitnější cesta k angličtině. Budou tak schopné v ní přemýšlet, aktivně se učit vazbám a skutečně mluvit, nikoli jen překládat. To je smysl učit se cizímu jazyku v praxi.

Angličtina s anglickou školkou Praha je nejlepším začátkem k perfektní angličtině

Kvalifikovaní učitelé, aktivní přístup, malé skupinky a rodinné prostředí – to vše dělá z anglické školky Praha You & Me unikátní školku. Ta je cestou pro hravou, ale zároveň efektivní výuku angličtiny. Dítě si tak jazyk osvojí jak svůj rodný a bude schopno v něm uvažovat. Jdeme moderní, progresivní a pro děti hravou cestou k přirozené angličtině.

Co dalšího u nás najdete?

Kromě angličtiny, lesní školky a montessori nabízí You & Me mnoho dalších dětských programů:

Novinky

Chcete přijít na ukázkovou hodinu zdarma, nebo máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole s4u3Erq5

Buďte s námi na Facebooku