Anglická školka Praha You & Me – kvalitní angličtina od základu

Angličtina se v současné době stává stále potřebnější v mnoha oborech. Bez kvalitní znalosti toho jazyka, který je pro miliardu lidí rodnou řečí a další nejméně miliarda ji používá jako druhý dorozumívací jazyk, se dnes a v budoucnu prakticky nelze obejít. Proto je dobré začít s angličtinou co nejdříve. Ke kvalitní angličtině je vhodné přistoupit od útlého věku, aby si dítě slovíčka osvojovalo spolu s asociacemi významu. Nechte své dítě zapsat do anglické školky Praha s názvem You & Me neboli „Ty a já“.

S angličtinou od prvních krůčků v anglické školce Praha

Proč zvolit anglickou školku Praha You and Me? Dítě se tak bude učit osvojit si angličtinu přirozenou cestou od prvních krůčků a učit se významy slov a chápání jazyka, nikoli jen pouze překládat. Čím dříve s angličtinou dítě začne, tím si jazyk osvojí lépe jako přirozenou mluvu, nikoli jen jako „slovník“. Bude tak chápat a odlišovat rozdíly gramaticky, ale i významem. Anglická školka Praha nabízí angličtinu pro děti v několika různých programech dle věku.

V anglické školce Praha You & Me nabízíme moderní formy výuky

Jsme více než pouhá školka. Nabízíme moderní formy výuky, jako jsou Helen Doron či programy Montessori, které aktivně rozvíjí přirozenou řeč a aktivity v rodinném dvojjazyčném prostředí. Tyto moderní a zároveň progresivní výuky naučí Vaše děti nenuceně a aktivně mluvit anglicky. Děti se mohou stát také členem Montessori klubu, ve kterém Vy i Vaše dítko pozná, v čem Montessori spočívá.

Smyslem naučit se cizímu jazyku je myslet v něm, anglická školka Praha You & Me je pro to ideálním začátkem

Chcete-li se cizí jazyk naučit opravdu profesionálně, je třeba dosáhnout stavu, kdy v něm přemýšlíte a nikoli pouze překládáte. Například zmíněná metoda Helen Doron je bezpřekladová, učí přímo asociacím. Dítě se nejlépe učí svůj rodný jazyk, mozek si vytváří asociace a generalizace. To znamená, že pokud se dítě optá „co je to židle“, ukážeme na židli a dítě později je schopno rozpoznat jakoukoli židli v závislosti na tvaru a vzhledu, generalizací pak pozná i například otočnou židli. A k tomu je nejlepší učit se cizí jazyk v této fázi – nikoli již pouhým překladem „židle – chair“, ale aby dítě si osvojilo asociace okolního světa. Jen tak se naučí v angličtině myslet přirozeně. Anglická školka Praha s názvem You & Me je právě založena aktivní komunikace a přemýšlení v angličtině přirozenou cestou bez memorování a pouhém překládání, kdy už známe význam slov. Cílem je slova si vžít od útlého věku.

Cílem je mluvit, ne jen překládat, své dítě přihlaste do You & Me anglické školky Praha s unikátní výukou cílenou pro děti

Díky anglické školce Praha se tak dětem dostane nejkvalitnější cesta k angličtině. Budou tak schopné v ní přemýšlet, aktivně se učit vazbám a skutečně mluvit, nikoli jen překládat. To je smysl učit se cizímu jazyku v praxi.

Angličtina s anglickou školkou Praha je nejlepším začátkem k perfektní angličtině

Kvalifikovaní učitelé, aktivní přístup, malé skupinky a rodinné prostředí – to vše dělá z anglické školky Praha You & Me unikátní školku. Ta je cestou pro hravou, ale zároveň efektivní výuku angličtiny. Dítě si tak jazyk osvojí jak svůj rodný a bude schopno v něm uvažovat. Jdeme moderní, progresivní a pro děti hravou cestou k přirozené angličtině.

Kromě angličtiny nabízí You & Me mnoho dalších dětských programů. Nabízíme mnoho různých kurzů a moderních způsobů aktivní výuky pro Vaše děti.

Novinky

Chcete přijít na ukázkovou hodinu zdarma, nebo máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole v2Hc4d4Iym7X

Buďte s námi na Facebooku