ZÁŽITKOVÝ SEMINÁŘ: Rosteme s radostí

 

20121112-DSC_0186

Pátek 22. - 24. 4. 2016 v centru YOU & ME
  • Přejete si, aby vaše dítě bylo samostatné doma i ve školce?

  • Hledáte cestu, jak být spolu bez stresu a s radostí?

  • Jak to udělat, abyste mu dali hranice bez příkazů a zákazů?

  • Jak se nezbláznit při ranním vypravování ven?

Věříme, že s námi najdete odpovědi na Vaše otázky. Čas na vybrané z Vašich dotazů bude vyhrazen.

Staňte se na chvíli dětmi. Zažijte jejich pocity, podívejte se na svět jejich očima a ochutnejte svět všemi smysly. Vzpomeňte si na motivaci a dynamiku, která Vám dávala chuť tvořit a objevovat. Ponořte se do klidu a do ticha v plné soustředěnosti. Porozumějte principům Montessori: senzitivní období, práce učitele, didaktický materiál...

DSC_0312

 Objevte, jak silný vliv může mít Vaše slovo na intenzitu dětských emocí a formování dětských pohledů na svět. Začněte vědomě komunikovat se svými dětmi nejen slovem, ale i s lehkostí gest, pohledů a dotyků.

Seminář je určen všem se zájmem o život a práci s dětmi. Vnímáme, že děti potřebují podporu celé rodiny, a proto jej velmi doporučujeme i tatínkům a prarodičům. Srdečně zveme i rodinné přátele, učitelky mateřských škol a další.Seminář povedou Zuzana Šubrtová.

full_src_zuzka_web

 

Zuzana Šubrtová je maminka  Miriam. Absolvovala Národní diplomový kurz Montessori v ČR a přístup k dětem v duchu Montessori stále prohlubuje v práci s českými i zahraničními lektory, semináře Respektovat a být respektován, One Brain Method – kineziologii. Aktivně se věnuje Montessori pedagogice, práci s tělem a tanci, konstelacím a probouzení vědomého lidství, ženství a rodičovství. Před pěti lety založila centrum pro děti a rodinu YOU & ME, kde se věnuje jeho koordinaci a celému týmu, objevuje a integruje nové přístupy k dětem a v mezilidských vztazích, v rodině a komunitě, je učitelkou Montessori a Play Wisely.

 
KristenJoyPhoto

Rezervujte své místo na emailu zuzka@you-me.cz 
nebo na tel. 731 109 137

 

Těšíme se na vás!

 

 

Novinky

Chcete přijít na ukázkovou hodinu zdarma, nebo máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole u3Dw5i2Gug4A

Buďte s námi na Facebooku