BLEŠÍ TRH a ZAHRADNÍ PÁRTY

Jste připraveni užít si léto? Běhat loukou v letních šatech nebo si za příjemných teplých večerů připravit pamlsek z letních dobrot? My ano!

Pojďte vstoupit do léta spolu s námi! Srdečně vás zveme na zahradní setkání a bleší trh do You&Me


Provětrejte vaše skříně, police a šuplíky v domě a přijďte nabídnout vše, co se na léto hodí. Vezměte letní módu pro děti i dospělé, doplňky a šperky, dekorace a třeba i nádobí do domu i na zahradu, dětské rukodělné výrobky, tipy na recepty a domácí dobroty... prostě vše krásné a zachovalé, co padne do oka nejen vám, ale i všem, kterým to udělá radost :-). Prosíme oblečení i další věci přineste krásné a čisté, opravdu speciální kousky, věci z domova taktéž.


K osvěžení nám mistr Jakub připraví domácí limonádu a k naladění na letní radovánky bude též podávat grilovanou zeleninu.


Pro děti je otevřené pískoviště a zahrada, připravujeme malou výtvarnou dílnu, můžete se těšit též na videoprojekci a sdílení toho, co nás čeká v příštím roce.


Setkání se koná v pondělí 13. června od 15 do 20 hodin ve Vilové 3 v centru You&Me a vítáni jsou jak prodávající, tak kupující z blízka i z dáli.


Vstupné je 100 Kč na osobu a stánek. Pro rezervaci místa a charakter zboží, prosím, kontaktuje Kristínu na email kristina.kubanova@seznam.cz.


Těšíme se na vás:-)


Kristína & Tým You&Me


Novinky

Chcete přijít na ukázkovou hodinu zdarma, nebo máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole o4Fpx3Loh9

Buďte s námi na Facebooku